tło kostektło kostektło kostek

Aktualności

17062020
POLISH RUN - biegnij gdziekolwiek jesteś!
POLISH RUN - biegnij gdziekolwiek jesteś! Promocja Polski Wschodniej i innych wspaniałych części naszego kraju, aktywizacja ludzi kochających sport i propagowanie zdrowego stylu życia to główne cele znanej już wielu z nas polskiej imprezy biegowej, organizowanej przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli oraz Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Belgii.
29052020
Bezpieczny wypoczynek - wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku
Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia przygotowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju. Pełny komunikat na stronie Ministerstwa Sportu.
06052020
Powrót do sportu w dobie epidemii
Wideokonferencja z udziałem Marszałka WL Jarosława Stawiarskiego i Dyrektora Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki, Artura Domańskiego, dotycząca sytuacji sportowej w naszym regionie. Marszałek Województwa Lubelskiego mówił o przygotowaniach do ważnych wydarzeń sportowych, a także przybliżył etapy wygasania obostrzeń, które już niedługo pozwolą lubelskim sportowcom i mieszkańcom województwa w pełni powrócić do aktywności sportowej. Pełna informacja pod linkiem https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/powrot-do-sportu-w-dobie-epidemii/
17042020
XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych LUBELSKIE 2020
Mając na uwadze sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, a także ogłoszeniem stanu epidemii na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w porozumieniu z Lubelską Unią Sportu – realizatorem zadania, informujemy o konieczności odroczenia organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020”. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w trakcie rozmów z Ministerstwem Sportu, dotyczących ustalenia najbardziej optymalnego terminu do przeprowadzenia tego sportowego wydarzenia. Pragniemy, by impreza została przeprowadzona w miesiącach wrzesień-październik 2020 r., o ile sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 na to pozwoli.
10042020
Wielkanoc 2020
Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, kadrze szkoleniowej, osobom współpracującym Lubelska Unia Sportu składa życzenia Zdrowia, Zdrowia i Zdrowia
12032020
ODWOŁANE OTWARCIE XXVI OOM i ZAWODY W SZACHACH ORAZ PIŁCE RĘCZNEJ K i M.
W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów, informujemy, że Samorząd Województwa Lubelskiego podjął decyzję o przeniesieniu na inny termin ceremonii otwarcia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Lubelskie 2020, którą zaplanowana była na 29 marca w Kraśniku. Przesunięto również zawody szachowe (Puławy 28.03-04.04.2020 r.) oraz piłki ręcznej K i M ( Kraśnik, Zamość 29.03-04.04.2020 r.). Terminy pozostałych wydarzeń sportowych realizowanych w ramach OOM, które odbywać się będą pod koniec kwietnia oraz w maju, na dzień dzisiejszy pozostają bez zmian.
11032020
ODWOŁANE AKCJE SZKOLENIOWE KW
Lubelska Unia Sportu w poczuciu odpowiedzialności w związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia koronawirusem odwołuje wszystkie akcje trwające oraz nadchodzące od dnia 12.03.2020 r. kadr wojewódzkich woj. Lubelskiego. Nie zastosowanie się do decyzji skutkować będzie brakiem finansowania ze strony LUS.
06032020
MMM w karate kyokushin
W Chełmie w dniu 8 marca b.r. odbędą się zawody Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate kyokushin strefy A dla województw lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Zawody odbędą się na hali MOSiR przy ul. Granicznej 2 A.
24022020
MULKS Grupa Oskar Tomaszów Lubelski najlepsza w klasyfikacji klubowej zimowej OOM
MULKS Grupa Oskar Tomaszów Lubelski najlepsza w klasyfikacji klubowej XXVI OOM w sportach zimowych - biegi narciarskie. Reprezentanci woj. Lubelskiego zdobyli 167 pkt. Województwo Lubelskie w klasyfikacji województw zajęło 3 miejsce. Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i kadrze szkoleniowo-serwisowej. Po szczegóły i do galerii odsyłamy na stronę http://www.oomslask2020.pl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.