Lubelska Unia Sportu - Zintegrowany Program szkolenia i współzawodnictwa oraz Premiowanie KS za wyniki sport w SSM za 2011
Lubelska Unia Sportu

 Zintegrowany Program szkolenia i współzawodnictwa oraz Premiowanie KS za wyniki sport w SSM za 2011 Drukuj Email
16.02.2012.

W zakładce Zintegrowany Program szkolenia młodzieży zamieszczone zostały pliki z dokumentami Zintegrowanego „PROGRAM SZKOLENIA I WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY UZDOLNIONEJ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO”
w roku 2012 ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Województwa Lubelskiego oraz dofinansowanie klubów sportowych w ramach Premiowanie KS za wyniki w SSM za 2011.

 

PRZY SKŁADANIU DOKUMENTÓW PROSIMY ZAŁĄCZYĆ RACHUNEK LUB FAKTURĘ OBCIĄŻENIOWĄ NA LUS.

 

WYPŁATA BĘDZIE DOKONYWANA JEDNORAZOWO.

 

Prosimy o zapoznanie się z informacją na podstronie klikając nagłówek.

 

Bardzo proszę o uważne przeczytanie Regulaminu oraz Wniosku dofinansowania klubów sportowych za wyniki sportowe w SSM za 2011 rok.
Głównymi zmianami w stosunku do roku poprzedniego są: termin składania wniosków, termin złożenia rozliczenia, zmniejszenie rodzajów kosztów, na które mogą być przeznaczone środki z premii dla klubów oraz pojawienie się adnotacji, która powinna być umieszczona na każdym  z dokumentów finansowych przedstawionych w LUS do rozliczenia. 

W rozliczeniu premii dla klubów można uwzględniać dokumenty finansowe świadczące o poniesieniu kosztów od dnia 28.01.2012 r. Tym samym dokumenty te nie mogą posiadać daty wcześniejszej niż ta wyżej wymieniona. Jest to uwarunkowane dniem podpisania umowy z Województwem Lubelskim.
Proszę pamiętać o wpisaniu we wniosku osób, które faktycznie zajmują się rozliczaniem premii, ułatwi to wyjaśnianie pewnych rzeczy w trakcie rozliczania środków.
We wszelkich wątpliwych sprawach proszę o kontakt z Magdaleną Iwaszczuk, która zajmuje się w LUS premiami dla klubów.
Telefon stacjonarny 81 441-12-61, kom. 509 39 42 11.