tło kostektło kostektło kostek

Program dofinansowania ze środków FRKF zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży KW oraz związanego z organizacją OOM 2021

Ukazało się ogłoszenie Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w sprawie wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa zawodników kadr wojewódzkich oraz organizacją OOM.
Proszę o zapoznanie się z proponowanym Programem na stronie pod linkiem: https://www.gov.pl/web/sport/program-dofinansowania-ze-srodkow-funduszu-rozwoju-kultury-fizycznej-zadan-z-obszaru-wspierania-szkolenia-sportowego-i-wspolzawodnictwa-mlodziezy-zwiazanego-ze-szkoleniem-i-wspolzawodnictwem-zawodnikow-kadry-wojewodzkiej-oraz-zwiazanego-z-organizacja-zawodow-finalowych-ogolnopolskiej-olimpiady-mlodziezy-w-sportach-zimowych-halowych-i-letnich---2021 .

Lubelska Unia Sportu przygotowuje limity i dokumenty pod organizację szkolenia, które będą wysłane do trenerów koordynatorów danego sportu po otrzymaniu Rekomendacji od PZS lub W/OZS trenera koordynatora.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.