tło kostektło kostektło kostek

TRENERZY KOORDYNATORZY KW - OBOSTRZENIA W SPORCIE

Ostatnie obostrzenia, które będą obowiązywały od 7 listopada nie dotyczą obszaru sportu. Obowiązuję te jak poniżej.

Obostrzenia w sporcie

Od 24 października, w związku z pandemią koronawirusa, weszły w życie nowe zasady bezpieczeństwa dotyczące obszaru sportu. współzawodnictwa sportowego w rozumieniu zajęć i zawodów sportowych z ograniczeniami ilościowymi. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi.


Od soboty 24 października cała Polska znajduje się w czerwonej strefie – oznacza to nowe zasady obowiązujące m.in. w sporcie.

WSPÓŁZAWODNICTWO I WYDARZENIA SPORTOWE – bez udziału publiczności

Wydarzenia sportowe, współzawodnictwo sportowe i zajęcia sportowe w całej Polsce odbywają się bez udziału publiczności.

ZAJĘCIA, WYDARZENIA SPORTOWE ORAZ WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE – liczba uczestników bez zmian

W zajęciach lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym (z wyłączeniem pól golfowych, kortów tenisowych, stajni, stadnin i torów wyścigowych dla koni, infrastruktury do sportów wodnych i lotniczych, których nie dotyczą ograniczenia co do maksymalnej liczby osób) może brać udział nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia.
Zajęć i wydarzeń sportowych oraz współzawodnictwa sportowego nie dotyczy zakaz organizowania zgromadzeń. Nie stosuje się tu również odnoszącego się do zgromadzeń limitu uczestników wynoszącego 5 osób.

SIŁOWNIE, KLUBY I CENTRA FINTESS, BASENY, AQUAPARKI
Obowiązuje zakaz prowadzenia działalności z wyłączeniem podmiotów, które:
działają w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów,
są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych,
są przeznaczone dla studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Obowiązuje zakaz prowadzenia działalności usługowej związanej z poprawą kondycji fizycznej obejmującej działalność usługową łaźni tureckich, saun i łaźni parowych, solariów, salonów odchudzających, salonów masażu itp. mającą na celu poprawę samopoczucia).

SPORTOWE KLUBY TANECZNE
Obowiązuje zakaz prowadzenia działalności polegającej na udostępnieniu miejsca do tańczenia organizowanego w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni. Z zakazu wyłączone są sportowe kluby taneczne.

CHROŃ SIEBIE I BLISKICH – STOSUJ ZASADĘ DDMA+W

źródło: https://www.gov.pl/web/sport/aktualne-wytyczne-obowiazujace-w-sporcie-24-pazdziernika

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.