tło kostektło kostektło kostek
06052020
Powrót do sportu w dobie epidemii
Wideokonferencja z udziałem Marszałka WL Jarosława Stawiarskiego i Dyrektora Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki, Artura Domańskiego, dotycząca sytuacji sportowej w naszym regionie. Marszałek Województwa Lubelskiego mówił o przygotowaniach do ważnych wydarzeń sportowych, a także przybliżył etapy wygasania obostrzeń, które już niedługo pozwolą lubelskim sportowcom i mieszkańcom województwa w pełni powrócić do aktywności sportowej. Pełna informacja pod linkiem https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/powrot-do-sportu-w-dobie-epidemii/
17042020
XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych LUBELSKIE 2020
Mając na uwadze sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, a także ogłoszeniem stanu epidemii na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w porozumieniu z Lubelską Unią Sportu – realizatorem zadania, informujemy o konieczności odroczenia organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020”. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w trakcie rozmów z Ministerstwem Sportu, dotyczących ustalenia najbardziej optymalnego terminu do przeprowadzenia tego sportowego wydarzenia. Pragniemy, by impreza została przeprowadzona w miesiącach wrzesień-październik 2020 r., o ile sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 na to pozwoli.
10042020
Wielkanoc 2020
Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, kadrze szkoleniowej, osobom współpracującym Lubelska Unia Sportu składa życzenia Zdrowia, Zdrowia i Zdrowia
12032020
ODWOŁANE OTWARCIE XXVI OOM i ZAWODY W SZACHACH ORAZ PIŁCE RĘCZNEJ K i M.
W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów, informujemy, że Samorząd Województwa Lubelskiego podjął decyzję o przeniesieniu na inny termin ceremonii otwarcia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Lubelskie 2020, którą zaplanowana była na 29 marca w Kraśniku. Przesunięto również zawody szachowe (Puławy 28.03-04.04.2020 r.) oraz piłki ręcznej K i M ( Kraśnik, Zamość 29.03-04.04.2020 r.). Terminy pozostałych wydarzeń sportowych realizowanych w ramach OOM, które odbywać się będą pod koniec kwietnia oraz w maju, na dzień dzisiejszy pozostają bez zmian.
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.