Lubelska Unia Sportu - OFERTA DLA KLUBÓW
Lubelska Unia Sportu

 OFERTA DLA KLUBÓW Drukuj Email
02.10.2014.

Szanowni Państwo,

 

Orange Polska pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz w partnerstwie z Polską Federacją Sportu Młodzieżowego, uruchomił nowy program wspierający lokalną społeczność oraz promujący zdrowy i zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży – Kluby Sportowe Orange.

W ramach nowej inicjatywy wcałej Polsce rozpocznie działalność 100 Klubów Sportowych Orange. Program skierowany jest zarówno do istniejących, jak i specjalnie powstałych dla tego projektu miejscach. Kluby mogą się mieścić zarówno przy szkołach, w SKS, UKS, MUKS, PKS, a także w innych ośrodkach użyteczności publicznej. Wybrane kluby otrzymają wsparcie rzeczowe i merytoryczne.

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny!

Do włączenia się w akcję zachęcamy szczególnie kluby realizujące działania sportowe także dla osób z niepełnosprawnościami. Wszyscy mają równe szanse!

Wsparciem programu będą znani sportowcy, mistrzowie i medaliści igrzysk olimpijskich, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Więcej informacji oraz przewodnik po programie znajdziecie na www.klubysportoweorange.pl.

Zapraszamy Państwa do wykorzystania przesłanej informacji do promowania akcji w Państwa środowiskach i zachęcenia lokalnych promotorów sportu do zgłoszenia się do programu.

Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z chat online lub telefonu informacyjnego o programie: 510 555 666 (aktywne w dni robocze od godziny 9.00 do 17.00).

Pytania można kierować także na adres: info@klubysportoweorange.pl

 

Z pozdrowieniami,

Zespół Klubów Sportowych Orange

-- 

Anna Drewniak
PR Team Manager 

IdPR Grupa AFEKT
ul. Andrzejewskiego 23 
60 -119 Poznań
tel. +48 61/663 26 00
fax +48 61/663 27 00
kom: +48 502 091 976
anna.drewniak@idpr.pl